DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKROBATIČTÍ DRACI

ATELIER: Curve

AtelierKites Curve V L'Atelier rozvíjejí jejich stávající koncept, zpřesnit zpětnou vazbu mezi pilotem a drakem a tím vytvořit cestu k lepší ovladatelnosti.

Tyto postupy byly dodržovány i v průběhu vývoje Curve: průkopníku nového "freestyle" draka podepsaného L'Atelier.

Atelier - Curve

V L'Atelie se soustředili na snadnou dostupnost triků, a proto je tento model vhodný jak pro pilota "znalého" chtějícího dokonalost, tak pro „ostrého“ pilota typu Top Gun, při hledání nových výzev.

Středně velký Curve zdůrazňuje čistotu letu. Super pohodlný v letu na břiše s jeho 3D triky: Axel, Slot Machine, Taz a další, jako 540, jsou pouze samozřejmosti!

L'Atelier vytvořil různé verze, pro výběr draka dle vaší úrovně a požadavků, s odlišnou konstrukcí a tím i možnostmi:

  • Curve P3X / 6 mm (P6) pro pružnost a lehkost. Drak vzlétá při sebemenším tahu na šňůrách. Snadné tvoření akrobatických prvků bez boje. Velmi pohodlný i v slabším větru.
  • Curve Full 5PT pro tuhost a setrvačnost, nespoutaná verze Curve pro freestyle bez omezení. Je králem Crazy-Copter, 2 tours 1/2, pravý bumerang při letu na břiše s jeho Fade Out do plných 540 a dalších dvojtých Taz.Le. Curve Full 5PT vyniká citlivostí a dynamikou, pilotuje se jemně, jak v „reakčním režimu“. Neuvěřitelně bezpečné chování, včetně středně silného větru. Verze, která nabízí pilotovy pocit, jako by draka ovládal přes drát.
Atelier - Curve - červený Atelier - Curve - modrý Atelier - Curve - černý

Vzhledem k tomu, že bez kontroly, není žádný freestyle, je vidět Curve s nejnovějšími inovacemi v materiálech od pružných po stabilní: Gytech absorbuje vítr a minimální zátěž funguje pro přesný a vyvážený let.

Jste připraveni?

Free Pack:
Chcete-li směřovat svůj potenciál na maximum křivek, L'Atelier nabízí svůj freestyle balík včetně balastního závaží 15grs, zipové zásuvné příruby pro kýl a krytý jo-jo stoper.
Full 5PT:
Verze nespoutaného draka Curve. Zde padla volba na Skyshark 5PT pro vzpěry a hrany.
Vlastní barvy:
L'Atelier vám nabízí možno vybrat si vlastní barvu. Můžete si vybrat jednu barvu pro čtyři hlavní panely a další stejnou barvu pro obě křidla.
Atelier - Curve - červený Atelier - Curve - modrý Atelier - Curve - černý

Specifikace

Rozpětí: 234 cm
Výška: 99 cm
Hmotnost: P6 NC / NC PT
Hloubka max: 28 cm
Optimální větrný rozsah: 8 až 20 km / h
Doporučené šňůry: 40 - 70 kg / 30-37m
Plachta: Icarex PC31 / Mylar / Chikara
Struktura:
   P6 / Skyshark P3X na vzpěry + 6mm BA, střední tyčka a Top Cross
   PT / Skyshark 5PT na vzpěry, střední tyčku a BA + 6mm Top Cross
Konektory: APA / Exel
Vzpěry: jednoduché 3mm Gytech
Váhy: 3 bodové oddělené
Ballast - doporučeno: 15g

Cena: 145-280 EUR (4 verze)


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote