DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 

O NÁS rss

jen si tak trochu zalétat
jednošňůrový drak Centipede

Zde naleznete hlavně různé informace o dracích, případně se můžete zeptat v diskuzi a podívat se na obrázky draků v galerii.

Stránky DRACI.NET jsou rozděleny na čtyři samostatné části. Část informační, diskusní a galerii s fotkami a videi.

  • Část informační obsahuje různé informace o dracích jednoduchých, řiditelných akrobatických, tažných (pro powerkiting). Mimo to také informace o různých akcích s draky, drakiádách a společném létání. Také různé návody na stavbu draků od jednoduchých až po složitější. Informace o powerkitingových kurzech letních (basic, slitiny, mountainboard, buggykiting) i zimních (snowkiting). A abychom nezapomněli, také informace o Blokartu, speciálních trojkolkách s řídítky a plachtou.
  • Diskuze má skupinu draci – jednošňůroví, akrobatičtí, powerkiting, terény apod., drakiády, společné létání, kde se můžete domlouvat na společném svezení. A pak také diskuze k Blokartu. V diskuzi se může zeptat na vše co vás zajímá v oblasti draků.
  • V galerii jsou fotky a videa z různých akcí a také draků vyráběných po celém světě. Pokud se do galerie zaregistrujete, tak zde můžete přidávat vaše fotky a videa, aby jste se mohli pochlubit ostatním návštěvníkům.

Chcete-li nám něco napsat, můžete použít kontaktní formulář nebo jen mail.

Také nás můžete navštívit na nějaké námi pořádané akci a nebo ktré se účastníme.

 


AUTORSKÁ PRÁVA A KOPÍROVÁNÍ

Info o autorských právech, možnosti kopírování obsahu a umístění odkazů na stránky DRACI.NET

OPRAVY DRAKŮ

Informace o prováděných opravách draků

Informace pro nové návštěvníky

Pár základních informací pro nové návštěvníky našich stránek DRACI.NET