DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: O NÁS

Informace pro nové návštěvníky

Pár základních informací pro nové návštěvníky našich stránek DRACI.NET

Vážení návštěvníci,

vítáme vás na našich stránkách. Stránky jsou rozděleny do tří částí. Část informační, diskusní a galerie.

V informační části jsou všechny informace o dracích všech tvarů, barev a velikostí a i mnohé další. Nové články budou neustále přibývat. Pokud budete mít o nějaké téma zájem, napište nám. Po registraci můžete také již lépe zadávat drakiády a akce s draky. V bazaru pak můžete prodávat, hledat apod. své draky a příslušenství. Pokud se do "informační" části zaregistrujete, máte více možností a budete mít přístupné i další informace.

Diskuze je tématicky členěna, takže najdete požadované informace přehledněji a i své dotazy můžete lépe specifikovat. Při registraci do "diskusní" části, pak získáte možnost přidávat i svá témata apod.

Galerie je nyní také rozčleněna a to na "akce", kde jsou fotky a videa z proběhlých akcí a "draky" s fotkami a videi draků, všech možných výrobců a provedení. Mimo to zde budou ukázková videa pro výuku triků. Ti z vás, kteří se zaregistrují do části "galerie", získají omezený prostor pro umístění a prezentaci vlastních fotografií a videí a i něco navíc.

Děkujeme vám za zájem o naše stránky

S pozdravem

Milan Jahoda
AIKON s.r.o.


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote