DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKROBATIČTÍ DRACI , AKCE

Česká stunt kitová liga

naish logo Soutěž v létání s říditelnými akrobatickými draky pro všechny bez rozdílu věku a pokročilosti.

Tímto oznamujeme zahájení České stunt kitové ligy. Omluvte lehce počeštěný název. Svým způsobem to bude Virtual Freestyle, jelikož jejich pravidla nám k prezentaci našich dovedností budou stačit.

Soutěž je pro všechny, kteří létají s akrobatickými říditelnými draky a chtějí ukázat své létání ostatním a ještě si při tom zasoutěžit. Přihlášení je nezávazné a přihlásit se můžete kdykoliv do ukončení kola. Při přihlášení když tak napište odkud jste, s čím létáte, jak dlouho apod. Přihlášky posílejte na delux nebo michal47. Pozor! Aby jste se mohli do soutěže přihlásit, musíte se zaregistrovat jak na stránkách informačních, tak i do diskuze.

I když jde o soutěž, tak není nutné vyhrát, protože o cenu se losuje a každý tak má možnost být vítězem. Všichni také víme, že dovednosti každého z nás závisí na počtu odlétaných hodin, takže není nutné brát tuhle soutěž příliš vážně. Opravdu není nutné vyhrát, ale zúčastnit se. Ať to je co nejvolnější a šanci mají všichni ;-)

Sledujte naše stránky, kde se jednotlivá kola budou vyhlašovat. Také zde pak budou umístěna soutěžní videa. Další informace jsou také v diskuzy Česká stunt kitová liga (dotazy, připomínky a diskuze).

Česká stunt kitová liga Česká stunt kitová liga Česká stunt kitová liga Česká stunt kitová liga Česká stunt kitová liga

Pravidla

Česká stunt kitová liga
  1. Délka videa 60-90sec. Start draka ze země.
  2. Zákaz opuštění rámu videa s drakem.
  3. Zákaz používání střihu a jakýchkoliv efektů. Povoleny pouze titulky na začátku a konci.
  4. Velikost videa do 20MB ve formátu wmv, flv, avi, mpg, mpeg.

Videa nahrajte do nějaké úschovny ( http://uloz.to/, http://data.edisk.cz/, http://www.leteckaposta.cz/, http://www.uschovna.cz/ ) a odkaz na soubor odešlete na adresu PeVal. Videa budou zkontrolována zda odpovídají pravidlům a následně uložena na server. Den po ukončení kola budou videa zveřejněna pro hodnocení přihlášeným účastníkům.

Po zveřejnění přihlášení účastníci ohodnotí všechna videa známkou 1-10. Nehodnotí své vlastní video! Následně hodnocení všech videí pošlou delux.

Po skončení hodnocení účastníky budou videa zveřejněna i pro návštěvníky stránek, kteří pak budou moci pomocí jednoduché ankety také ohodnotit videa. Toto hodnocení bude časově omezeno.

Na základě těchto hodnocení, budou vyhlášeni dva vítězové. Jeden z hodnocení účastníků a druhý z hodnocení návštěvníků.

Pokud se podaří získat nějaké ceny, budou vítězové odměněni. Určitě ale proběhne losování z účastníků a vylosovaný dostane speciální triko ;-)


To vše pro vás vymyslel delux s michal47.


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote