DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKCE

Jihlava 2010 - 2. celorepublikový sraz

Jihlava 2010 - 2.celorepublikový sraz Druhé celorepublikové společné létání s draky všech typů a provedení. Přijďte si zalétat, podělit se o své zkušenosti a nebo získat nové.

Zveme všechny zájemce o létání s draky, na 2. celorepublikový sraz - společné létání nejen s akrobatickými draky, ale i jinými ;-)

Akce se koná na letišti v Jihlavě v termínu 1. 5. 2010 (sobota).
Sraz účastníku je v 10 hod., ukončení akce odpoledne dle zájmu. Účastnický poplatek je 50Kč za osobu.

Všichni zájemci jsou vítáni. Od začátečníků až po profesionály. Jedná se hlavně o výměnu zkušenosti, naučení se novým trikům, vzájemné seznámení apod.

Akce je oproti minulému ročníku jen jednodenní. Pro zájemnce možné zajistit ubytování přímo na letišti. Pokoje jsou čtyřlůžkové a šestilůžkové se společným sociálním zařízením na chodbě, cena 150 Kč/osoba/noc. Občerstvení je v klubovně (TV) s denním provozem přímo v prostorách aeroklubu s možností venkovního posezení pod pergolou s krbem. Další možnost ubytování je v Jihlavě nebo v okolních vesnicích, okolo letiště.

A co je v plánu?

  • létání, létání a zase létání ;-)
  • a mimo to také povídání a vysvětlování a ukazování jak se co dělá, či mělo se dělat
  • můžete si vyzkoušet i létání nebo jízdu s trakčním drakem - kiting (tříkolka, travní lyže, mountainboard apod.)

Závazné přihlášky prosím pište do našeho kontaktního formuláře. Uveďte váš email a do zprávy vaše jméno a případně další kontakt (mobil, adresa), zda máte zájem o ubytování (pokud vás bude více, tak i počet míst) na letišti a případně zda jste se již s někým domluvili, že spolu budete bydlet na pokoji. Také můžete napsat, s jakými draky chcete přijet, o co by jste měli zájem, co by jste chtěli mimo létání a trénování dělat (samozřejmě v rámci létání s draky, jinak je to na vás ...)

První oficiálně přihlášený dostane tričko AIKON ;-)

Hlasujte jaký obrázek a jaká barva trička bude pro Jihlavu2010!

Pokud máte problém s dopravou do Jihlavy, zkuste se o tom zmínit v diskuzi "Spolujízda". A na druhou stranu, pokud máte v autě místo a jste ochotni někoho vzít, dejte o tom vědět na stejném místě. Děkujeme.

Poznámka: Diskuze "Spolujízda" je určená právě k tomu, aby se zde mohli domluvit ti, kteří jsou ochotni někoho s sebou na sraz vzít, s tím, který potřebuje svézt.

Zprávy a informace z proběhlých srazů

Foto z minulých ročníků najdete v galerii.

 

Na aktuální stav počasí se můžete podívat na stránkách amatérské meteostanice "Počasí u Bobra", která je umístěna kousek od letiště ve Velkém Beranově

meteostanice Počasí u Bobra - aktualní měření
 

Kamera na letišti

online kamera na letišti v Jihlavě
 

Plánek letiště a místo, kde se bude létat

plánke Jihlavského letiště

 


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote