DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKCE

Jihlava 2017 - zhodnocení

Jihlava 2014 Zpráva z našeho devátého jihlavského srazu, který se konal na novém místě ...

Letos jsme se sešli na novém místě, na a Bradelském vrchu [49.3970761N, 15.5424778E] v sobotu 13.5.2015. Je to plocha nad dopravním hřištěm a dopravním polygonem, který je mezi Hosovem a Horním Kosovem.

Přijel jsem schválně o hodně dřív, abych si místo pořádně prohlédl, protože jsem tam nikdy předtím nebyl. O místě mi napsal Michal, čímž mu veřejně děkuji ;-)

Následně pak dorazili další kluci – Michal, Dafoemage se svým kamarádem a holkama, Mio až z Bratislavy, kluci z Draci Holešov a další. Dokonce přišli i další návštěvníci jak s draky, tak se jen podívat.

Navštívila nás také redaktorka z místní rozhlasové stanice a udělala s námi rozhovory, takže možná něco z toho bylo i v éteru ;-)

Vzhledem k deštivým předpovědím nám počasí vyšlo. Sice se honily mraky, ale když pršelo, tak to šlo většinou okolo nás a jen jednou trochu sprchlo. Jinak slušně, trochu poryvově, foukalo a občas se na nás podívalo i sluníčko.

Po celou dobu byly ve vzduchu draci jak jedno tak dvou šňůrový, takže si všichni zalétali dle libosti a pod dohledem Michala se zdokonalovali v trikovém létání s akrobatickými draky.

Mezi tím jsme si povídali a probírali draky, techniku létání a mnohé další zajímavosti.

Sraz jsme mezi čtvrtou a pátou rozpustili, protože to někteří měli přece jen daleko domů, tak aby nedorazili za tmy ;-)

Doufám, že příští sraz opět vyjde a bude i více návštěvníků, nových letců s draky.


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote