DRACI.NET
 
Kategorie: KURZY

KURZY BUGGYKITINGU

Informace o kurzu buggykitingu

Poznej nepoznané

Tento nový adrenalinový sport je vhodný pro všechny od 10 do 100 let.

Jedná se o jízdu na speciální buggy za tažným drakem.

Poměrně nejjednodušeji zvládnutelný prostředek na jízdu s tažným drakem/kitem je trojkolka buggy. Jen se posadíte do trojkolového vozíku a začne manévrovat s tažným drakem/kitem. Drak/kite vyvine tažnou silu a vy se i s vozíkem dáte do pohybu. Kurz obsahuje kompletní zaškolení od startu, techniky otáčení až po úspěšné zvládnutí jízdy všemi směry. Osvojení si bezpečnostních pravidel, všeobecná zručnost a bezproblémový návrat do výchozí pozice jsou hlavními prioritami tohoto školení. Po absolvovaní kurzu, se očekává zvládnutí samostatného ovládání tažného draka/kitu spolu s buggy. Absolvent kurzu získá také poznatky ohledně povětrnostních podmínek, posuzování terénu a vhodného výběru velikosti tažného draka. Dostanete kvalitní základ jak po školení dále postupovat a předcházet komplikacím. Pozor - po úspěšném zvládnutí kurzu je jízda na buggyně velmi návyková!


powerkiting - buggy - buggykiting - kurzy powerkiting - buggy - buggykiting - kurzy powerkiting - buggy - buggykiting - kurzy powerkiting - buggy - buggykiting - kurzy

Účastník kurzu je po celou dobu kurzu pod dohledem zkušených instruktorů a má k dispozici buggy, draka o velikosti, závisející na váze a síle větru, chrániče, přilbu a vysílačku. Další možností je jízda na mountainboardu nebo na travních lyžích. Obojí je rovněž k dispozici.

Kurzy v České republice probíhají na starém letišti Brno-Slatina nebo na bývalém vojenském letišti v Milovicích. Kurzy vede Mistr republiky v buggykitingu Michal Voženílek.


Ceník

buggykiting kurz - ilustrační obrázek
typ kurzu cena místo
jednodenní kurz 1 900 na místech v ČR
dvoudenní kurz 3 300 na místech v ČR
pětidenní kurz 5 900 na písečné pláži v Dánsku

V ceně: plně vybavení tažní draci/kity, buggyna, výuka, bezpečnostni pomůcky

Poznámka: Výhodou kurzu v Dánsku je stálý vítr, pevné dlouhé a široké pláže. U tohoto kuru je v ceně zahrnuta i doprava.

Absolventi obdrží certifikát a dále poukázku na slevu vybavení pro kiting v naší specializované prodejně DRACI nebo v našem internetovém obchodě KITECENTRUM.


Info a rezervace

Milan - telefon 739 085 858
email: buggy@aikon.cz

buggykiting kurz

Další kurzy kiteboardingu


Další informace vám rádi sdělíme osobně nebo telefonicky. Neváhejte, přihlaste se co nejdříve!

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote