DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: TAŽNÍ DRACI

PKD Buster III

Serie Buster opět i ve velikosti 1.4 m.

PKD Buster III - ukázka

Série Buster III přidává mnohá další vylepšení již tak nesmírně úspěšné serie modelů řady Buster - Buster I a II.

Vzhledem k neustálé poptávce po menších rozměrech, byla opět obnovena výroba i velikosti 1.4 m.

Mimo existují zlepšení struktury, materiálu, provedení a výkonnějších ovládacích šňůr, má série 2009 také lepší PKDS III trimovací systém a ručky pro lepší nastavení celého systému.

Rozdíl mezi jednotlivými typy je zřejmý na grafice draka. Buster III má nyní jen jediný černo-bílý pruh na zadní straně místo dvojtého pruhy na Buster II.

Také zlepšené ručky s kvalitními šňůrami zlepšují kavlitu a přesnost reakcí draka. Změna úvazu brzdících šňůr a výměnné nylonnové popruhy zvyšují bezpečnost používání.

Serie draka Buster III je určena jak pro kitery, kteří se teprve začínají zamilovávat do tohoto typu sportu, tak ty již jej plně zvládají. S drakem je možné jezdit v létě na buggyně, landboardu, travních lyžích apod. nebo v zimně na sněhu.


 

logo PKD

Firemní stránky PKD (Paracontrol Kite Division)

 


Chcete si draka koupit?

Tohoto draka můžete zakoupit buď přímo v našem internetovém obchodu KiteCentrum nebo si jej můžete objednat přes náš kontaktní formulář nebo přímo v našem kamenném obchodě.

KiteCentrum - obchod s draky a příslušenstvím na internetu

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote