DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: TAŽNÍ DRACI

Série letních závodů Naish na Havaji

naish kiterace Toto léto bylo pro kiteboardingové jezdce na Havaji plné vzrušení. Již proběhly tři závody a State Championship Race se blíží. Naish Summer Kite Race na Havaji graduje ke svému vrcholu.

Třetí závod této série se konal v Kailua Bay na ostrově Oahu, dne 7. srpna 2010. Závod začal s lehkým, ale stálým větrem - ideální podmínky pro zdůraznění výkonnosti závodního speciálního prkna Naish Venturi.

Přes třicet jezdců se přihlásilo do Race / Surf / Twin Tip divizí. Závody a i jezdci pokryli velkou část Kailua Bay. Pláž byla lemována diváky a skvělé časy měli všichni!

Zatímco závodní prkna byly perfektní ve slabším větru, skutečné boje proběhly v Surfboard a Twin Tip skupině. Mnoho jezdců z Maui nebylo zvyklé na lehčí větry, a tak jezdci z Kailua prokázaly, že místní znalosti se vyplatí!

Naish Kite Race Havaj 2010 Naish Kite Race Havaj 2010 - medajle Naish Kite Race Havaj 2010 - naish park Naish Kite Race Havaj 2010 - příprava

Výsledky - 2. závod - Maui

Race board

 1. Alex Aguera
 2. Patri McClaughlin
 3. Shawn Richman

Závodník Naish týmu Des Walsh se umístil na 4. místě v této divizi, a Kai Lenny v 6.. Raquel Da Lima se umístila na 7. což je nejlepší místo z žen v této skupině! Tony Groman skončil na 8. místě.

Surfboard

 1. Greg Drexler
 2. Shawn Richman
 3. Monte Bell

Scott Drexler 8.místo v této skupině. Raquel Da Lima skončila jako nejlepší žena této divize a to na pěkném celkovém 13. místě.

Twin Tip

 1. Patri McClaghlin
 2. Cruser Putnam
 3. Shawn Richman

Z Naish jezdců skončil Greg Drexler na 5. místě.

Ženy - celkové výsledky

 1. Raquel Da Lima Cruz
 2. Nataša Gronski
 3. Verda Okmen
 4. Karlie Thoma
 5. Sarina Erstad & Deimantina
Naish Kite Race Havaj 2010 - závody Naish Kite Race Havaj 2010 - závody Naish Kite Race Havaj 2010 - závody Naish Kite Race Havaj 2010 - závody - Kailua

Výsledky - 3. závod - Kailua

Race board

 1. Alex Aguera
 2. Kai Lenny
 3. John Amundson
 4. Josh Seymour
 5. Graham Botlz

Surfboard

 1. Mike Scott
 2. Tony Groman
 3. Monte Bell
 4. Samuel Perez
 5. Devin Moody

Twin Tip

 1. Michael James Smith
 2. Samuel Perez
 3. Davis McClure
 4. Devin Moody
 5. Kevin Wade

Ženy - celkové výsledky

 1. Raquel de Lima Cruz
 2. Karlie Thoma
 3. Nataša Gronski
Naish Kite Race Havaj 2010 - závody - Kailua Naish Kite Race Havaj 2010 - závodník Naish Kite Race Havaj 2010 - mladší závodník Naish Kite Race Havaj 2010 - závodnice

Pokud máte zájem, tak se můžete přijet a účastnit se mistrovství, sobota 21 srpna 2010 na Naish Beach. Uhradíte 20 USD vstupní poplatek, který si můžete zaplatit na Naish Pro Center nebo v den závodu. Předstartovní rozprava bude v 10:30 a první start se odehraje v 11 hodin.

Den bude plný zábavy, včetně Shadowbox Big Air Competition, a slavnostního předávání cen, které začne v 4:30 hodin.


Fotografie: Batel Shimi


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote