DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: TAŽNÍ DRACI

Ski Rax

Novinka na trhu lyží. Speciálně konstruovaná lyže pro snadné a jednodušší ježdění.

logo RAX SKI - Ski RAX

SKI RAX ® jsou lyže s nevšedním profilem, zakončené originálními "ostruhami" a díky tomu jsou zárukou bezpečné jízdy na všech druzích svahů a sněhu. S těmito lyžemi můžete jezdit po upravených sjezdovkách, ale i zdolávat extrémní svahy. Jistě víte, že i sjezdovka se v odpoledních hodinách často stává velmi náročným terénem. Proto jsou SKI RAX ® vhodné a zajímavé pro všechny, kdo si chtějí lyžování užívat.

Další dobrou vlastností těchto lyží je jejich délka. SKI RAX ® měří 100 cm a díky tomu se Vám budou dobře přepravovat - do zavazadlového prostoru auta se vejdou úplně bez problémů.

Na vývoji a výrobě SKI RAX ® se podílejí zkušení čeští výrobci lyží - jejich tradiční, kvalitní technologie nyní dostává netradiční tvar.

Necelý metr dlouhá SKI RAX ® lyže vypadá jako běžná sjezdová lyže, která je za vázáním zkrácena a ohnutá nahoru. V zadní zvýšené části je skluznice vybavena třemi ocelovými plíšky, které fungují jako brusle na ledu nebo jako kormidlo na surfu. "Tyto takzvané finy umožňují lyžaři manévrovat na velmi malém prostoru, nebo velmi účinně zabrzdit prudkým záklonem," řekl Podesva (rakouský vynálezce těchto lyží). SKI RAX ® jsou podle něj určeny jak na běžnou sjezdovku, tak i na lyžování v terénu.

Typy

Ski RAX Firn, Ski RAX Esprit

  • vhodné pro upravené sjezdovky; pro zkušené i začátečníky (děti nevyjímaje; snadné lyžování i na těžkém jarním sněhu)
  • rozměry: 100-77-83 mm

Ski RAX Hard Rax, Ski RAX Steep Rax

  • free-ride, těžký sníh
  • rozměry: 117-88 -98 mm

Ski RAX Powder

  • prachový sníh, neupravený terén
  • rozměry: 134-120-130 mm

Díky větší a jednodušší točivosti je možné zkrátit oblouk při změně směru a tím neztrácet pracně získané metry při stoupání s drakem proti větru.

Informace z testování:
Test RaxSki Rakousko - 30.11.2008

Ski RAX lyže Ski RAX lyže Ski RAX lyže Ski RAX lyže

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote