DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKCE

Jihlava 2015 - 7.celorepublikový sraz

Jihlava 2015 - 7.celorepublikový sraz Sedmé celorepublikové společné létání s draky všech typů, rozměrů a provedení. Přijďte si zalétat, podělit se o své zkušenosti a nebo získat nové.

Zveme všechny zájemce o létání s draky, na 7. celorepublikový sraz - společné létání nejen s akrobatickými draky, ale i jinými.

Akce se koná na letišti v Jihlavě v termínu 24.5.2015 (neděle).
Sraz účastníku je v 10 hod., ukončení akce odpoledne dle zájmu. Účastnický poplatek je stejný jako minulý rok a to 70 Kč za osobu s drakem. Jedno či akrobatickým, jednošňůrovým nebo powerkitem. (letiště nechce slevit cenu pronájmu). Diváci zdarma ;-)

Všichni zájemci jsou vítáni. Od začátečníků až po profesionály. Jedná se hlavně o výměnu zkušenosti, naučení se novým trikům, vzájemné seznámení apod.

Pro zájemce možné zajistit ubytování přímo na letišti (platíte potom správci). Pokoje jsou čtyřlůžkové a šestilůžkové se společným sociálním zařízením, cena 170 Kč/osoba/noc. Občerstvení je v klubovně (TV) s denním provozem přímo v prostorách aeroklubu s možností venkovního posezení pod pergolou s krbem. Další možnost ubytování je v Jihlavě nebo v okolních vesnicích, okolo letiště.

A co je v plánu?

  • létání, létání a zase létání ;-)
  • a mimo to také povídání a vysvětlování a ukazování jak se co dělá, či mělo se dělat
  • a letos snad opět nějaké soutěže a předvádění
  • můžete si vyzkoušet létání s jinými typy draků i létání nebo jízdu s trakčním drakem - kiting

Napište do komentáře níže co by jste chtěli na srazu dělat, vidět, případně nějaké vaše návrhy, vzkazy, připomínky apod. Děkujeme

Přihlášky, trika a další info

Závazné přihlášky prosím pište do našeho kontaktního formuláře. Uveďte váš email a do zprávy vaše jméno a případně další kontakt (mobil, adresa), zda máte zájem o ubytování (pokud vás bude více, tak i počet míst) na letišti a případně zda jste se již s někým domluvili, že spolu budete bydlet na pokoji. Také můžete napsat, s jakými draky chcete přijet, o co by jste měli zájem, co by jste chtěli mimo létání a trénování dělat (samozřejmě v rámci létání s draky, jinak je to na vás ...)

První oficiálně přihlášený dostane tričko AIKON ;-)

Protože o triko s logem akce nebyl minule zájem, tak jej již nenabízíme. V případě většího zájmu, je možné jej ale zajistit. Cena by byla okolo 400 Kč, v závislosti na počtu zájemců.

Pokud máte problém s dopravou do Jihlavy, zkuste se o tom zmínit v diskuzi "Spolujízda". A na druhou stranu, pokud máte v autě místo a jste ochotni někoho vzít, dejte o tom vědět na stejném místě. Děkujeme.

Poznámka: Diskuze "Spolujízda" je určená právě k tomu, aby se zde mohli domluvit ti, kteří jsou ochotni někoho s sebou na sraz vzít, s tím, který potřebuje svézt.

Aktuální informace ohledně konání či nekonání, přesnější informace kdo a co tam bude apod. najdete v diskuzním fóru.

Zprávy a informace z proběhlých srazů

Foto z minulých ročníků najdete v galerii.

Počasí - aktuální a předpověď

radarový snímek - aktuální stav,
Medard - předpověď na 3 dny,
WindGURU - předpověď na 7 dnů,
FreeMeteo - předpověď na 7 dnů,
Počasí iDnes - předpověď na 3 dny,


 

Kamera na letišti

online kamera na letišti v Jihlavě
 

Plánek letiště a místo, kde se bude létat.
Poznámka: Prostor pro powerkiting je omezen. Nesmí se jezdit přes modelářské letiště.

plánek Jihlavského letiště

 


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nové nelze přidávat.

, Plakát odpovědět

Dobrý den,
je velká škoda, že na Vaši akci v Jihlavě - 7. celorepublikový sraz - nemáte uveřejněný žádný leták, který by bylo možné stáhnout a vytisknout. Rádi bychom tuto akci propagovali ....

icon odpověděl(a)

Vážení,
děkujeme za nabídku. Polepšíme se a příští rok vytvoříme i leták a pokud nezapomeneme, tak vám jej pošleme ;-)
Petr