DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKROBATIČTÍ DRACI

R-SKY: Toxic

R-SKY Toxic Již několik měsíců se na francouzských, ale i jiných fórech diskutuje o novém modelu, který zatím všichni jen tušili a nebo si přáli. A nyní je zde a konečně k dispozici!

Podle některých francouzských testovacích pilotů, jako Damien Fontaine nebo Richard Debray, ale i japonských včetně Hiroshi Nakano, se všichni se shodují, že Toxic je opravdu "novinka". Je to konečně u R-SKY po posledních 15 letech, kdy se dělali nové modely ze starých, konečně doopravdy nový model.

Toxic překvapí svými letovými vlastnostmi, svým poměrem. V R-SKY chtěli, aby plynulost letu a trikovost zůstala nebo byla ještě lepší jako obvykle u jejich draků.

Toxic překvapuje spoustou novinek - nové triky, snadnost, plynulost, pružnost a klid ve svém výkonu. To všem letcům umožní dělat trikové kombinace jak mohou, jak je budou chtít dělat, a tak bude posílena jejich výkonnostní úroveň.

R-SKY chce udělat další krok a navrhnout nový styl létání, a vy?

R-SKY Toxic - baner

Toxic je k dispozici ve dvou verzích. Konstrukce z karbonových tyčí 6 mm s doporučenou cenou 259 Eur a sportovní verze z Skyshark tyčí za 299 Eur.

Protože zákazníci tlačí na R-SKY, aby přehodnotila a změnila některé své barvy, tak barevnost již nebude vycházet jen z barev Icarex, ale pro tento model nabídnou řadu Fluor. To jsou dva draci ve spodní řadě na obrázku s barevným provedením.

 

šířka 225 cm
výška 87 cm
potah Ikarex - Mylar
konstrukce 6mm Skyshark nebo karbon
výbava 15g závaží, obal, návod
větrný rozsah 6 - 25 km/h

Vyrábí se také ve verzy STD-"S", která má větrný rozsah 5 - 28 km/h

R-SKY Toxic R-SKY Toxic R-SKY Toxic R-SKY Toxic R-SKY Toxic R-SKY Toxic
R-SKY Toxic - barevné provedení

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nové nelze přidávat.

, parada odpovědět

Vypadá úžasně líbí se mi R-SKY: Initial ale tohle je ještě o krůček dál, jen jaká je jeho cena? koukam v eshopu ho nemáte.

icon odpověděl(a)

Protože to je již drak spíše pro zkušené a znalé a také díky ceně (okolo 180E) je o něj zájem omezen, tak jej v eshopu nenabízíme. Ale je možné si jej objednat, tak jako i jiné draky od R-SKY či jiných firem, které v eshopu nejsou.

, - odpovědět

Vypadá to skvěle... jaj asi sem poslintala klávesnici 5