25.9.2011 Drakiáda Bořitov
Info o drakiádě v Bořitově, která se koná v nedělí 25.9.2011 od 11 hod.
17. DRAKIÁDA
"DRAKIÁDNÍHO KLUBU ČERNÁ HORA"
Dovoluje me si Vás pozvat na
17. DRAKIÁDU
"DRAKIÁDNÍHO KLUBU ČERNÁ HORA"
která se koná
25.9.2011 (neděle)
na letišti v Bořitově
(GPS 49°26'3.100"N 16°35'32.933"E) na jeho horním konci.
Jedna z největších drakiád na Moravě, potažmo v celé České republice. Sjíždí se zde letci z celé republiky a i ze zahraničí. Také je to v současné době jediná drakiáda, kde můžete vidět soutěže v létání s akrobatickými draky a případně se jich i účastnit.
PŘIJĎTE VŠICHNI V HOJNÉM POČTU
Budeme zde mít stánek s draky jednošňůrovými, dvoušňůrovými a tažnými draky pro powerkiting. Také buggyny, mountainboardy a travní lyže.
Zájemci si budou moci vyzkoušet létání s řídítelným drakem i cvičným tažným drakem.
Zkušenější mohou vyzkoušet kiting - skoky nebo ježdění s tažným drakem větších rozměrů různých firem.
program
| 11:00 - 12:00 | zahájení drakiády, letání s draky |
| 12:00 - 13:00 | registrace soutěžících a předvedení draků do všech soutěží,
ukázky létání s akrobatickými draky |
| 13:00 - 16:00 |
"Soutěž o nejkrásnějšího draka" - draci musí být vlastnoručně vyrobení, NE kupovaní,
"Velká soutěž v létání jednolaných draků" - soutěže se mohou účastnit i draci kupovaní Pro obě soutěže jsou čtyři věkové kategorie
"Velká soutěž v ovládání dvoulaných akrobatických draků" - při soutěži účastníci létají tyto minimální soutěžní letové figury - soutěž je určena hlavně pro začátečníky "Freestyle létání akrobatických draků" - účastníci létají volné freestyle figury. Musí dodržet omezení - let musí trvat 60-90 sec, start draka ze země. Soutěž je určena již spíše pro pokročilejší letce. Pro obě soutěže jsou stanoveny dvě kategorie
Vyhodnocení jednotlivých soutěží a kategorií a předání cen průběžně |
Po celou dobu občerstvení. Vstupné dobrovolné.
A na co se můžete ještě těšit? Na E.ON Rodinný fotbálek, kde si můžete vyzkoušet své, tedy hlavně rodinné fotbalové umění (je dobré se dopředu zaregistrovat). Na chuť zde budou perníky a cukrová vata.
V případě nepříznivého počasí změna programu vyhrazena.
Podle předpisu musejí všichni při pouštění draků používat nejdelší lanka 100 m.
Parkování po pravé straně příjezdové komunikace.
Předpověď počasí pro Bořitov
Prosíme vás o pomoc s propagací. Řekněte o ní svým známým a kamarádům, případně můžete vyvěsit i letáky. Děkujeme.
Zprávy a informace z proběhlých drakiád
Autor:
PeVal
|
Vydáno: 21.8.2011 20:48
|
Přečteno: 2193x
|
Formát pro tisk
Doporučte:
Pošli článek
Uložte si:
